Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Очищення влади: майстер-клас для західних областей України

04.02.2016р.

13 лютого 2016 року у Львові в рамках проекту «Участь громадськості у процедурах люстрації як запорука ефективного очищення влади в Україні» відбудеться зустріч з активістами-лідерами місцевих організацій, ініціативних груп, а також представниками державних органів Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Знайомити представників громадських організацій із інформаційними матеріалами та вчити користуватися ними на практиці будуть запрошені експерти, а саме: Голова Ради громадської організації «Громадський люстраційний комітет» Олександра Дрік; Директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко та Член Громадської Ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції, журналіст – Сергій Іванов.

Учасниками заходу зможуть стати 50 осіб, яких оберуть онлайн серед усіх бажаючих. Умови реєстрації на сайті ГО «Громадського люстраційного комітету». (http://lku.org.ua/master_class)

Експертами вже підготовлені матеріали, які не тільки сприятимуть розширеному розумінню процесу люстрації, а й допоможуть навчитися самостійно перевіряти чиновників на відповідність люстраційним критеріям, виявляти порушення та зловживання нормами Закону.

© 2021 «Держінформ’юст»