Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Заключний майстер-клас з очищення влади відбудеться у столиці України

06.04.2016р.

9 квітня 2016 року у Києві в рамках проекту «Участь громадськості у процедурах люстрації як запорука ефективного очищення влади в Україні» відбудеться зустріч з активістами-лідерами місцевих організацій, ініціативних груп, а також представниками державних органів Києва та Київської області із запрошеними спікерами.

Знайомити представників громадських організацій із інформаційними матеріалами та вчити користуватися ними на практиці будуть запрошені експерти, а саме: Голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв; Голова Ради громадської організації «Громадський люстраційний комітет» Олександра Дрік; Директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко та член Громадської Ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції, журналіст – Марія Землянська.

Учасниками заходу зможуть стати 50 осіб, яких оберуть за результатами анкетування серед усіх бажаючих. Умови реєстрації за посиланням.

Експертами вже підготовлені матеріали, які не тільки сприятимуть розширеному розумінню процесу люстрації, а й допоможуть навчитися самостійно перевіряти чиновників на відповідність люстраційним критеріям, виявляти порушення та зловживання нормами Закону.

© 2021 «Держінформ’юст»