Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Реалізація Закону «Про очищення влади» щодо керівника Управління СБУ в Чернігівській області Довженко Олександра Івановича

04.05.2016р.

Відповідно до інформації, яка знаходиться в розпорядженні Міністерства юстиції, керівник Управління Служби безпеки України у Чернігівській області Довженко Олександр Іванович відповідає критерію здійснення очищення влади (люстрації), визначеному пунктом 3 частини другої статті 3 Закону, а саме: обіймав посаду керівника Управління СБУ в Чернігівській області у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не був звільнений в цей період за власним бажанням.

Міністерство юстиції  29  березня  2016 року звернулося із запитом до Адміністрації Президента України про виконання вимог Закону України «Про очищення влади» щодо керівника Управління Служби безпеки України у Чернігівській області Довженко Олександра Івановича. Станом на 04 травня поточного року відповідь не отримана.

В той же час, 25 березня 2016 року Указом Президента  вищезазначеній особі було присвоєно військове звання генерал-майора.

27 квітня Міністерство юстиції надіслало повторний запит про виконання вимог Закону України «Про очищення влади» щодо керівника Управління Служби безпеки України у Чернігівській області Довженко Олександра Івановича.

 Додатки:

Запит Міністерства юстиції до Адміністрації Президента України від 29 березня 2016 року

Повторний запит Міністерства юстиції до Адміністрації Президента України від 27 квітня 2016 року

© 2021 «Держінформ’юст»