Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Керівник проектів Громадської організації «Громадський люстраційний комітет» – 12-й член Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України

12.05.2016р.

До складу Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України доєдналася Олена Мірошник – розробник та координатор інформаційних баз даних, складених громадськістю, які мають назву: Реєстр осіб, що підлягають люстрації та Реєстр топ-справи по корупції та терору Майдану «Іменем України». Відповідний наказ про введення до складу Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України 29.04.2016 року підписав Міністр юстиції Павло Петренко.

Олена Мірошник  – співзасновник Громадського люстраційного комітету, громадський активіст, керівник web-проектів, аналітик, який проводить моніторинг люстраційних процесів в Україні, систематизує інформацію щодо порушень реалізації Закону «Про очищення влади» та проводить відповідні аналітичні дослідження. З більш детальною інформацією щодо нового члена Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України можна ознайомитися на сайті Очищення влади у розділі «Громадська рада».

Додатки:

Наказ Міністерства юстиції України від 29.04.2016 року №250/7 «Про внесення змін до складу Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України»

© 2021 «Держінформ’юст»