Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Мін'юст прозвітує, що зробив за 2 роки люстрації

25.10.2016р.

16 жовтня 2016 року виповнилось два роки з моменту набрання чинності Закону України «Про очищення влади».
Міністерством юстиції України підготовлено Звіт про результати реалізації державними органами положень Закону України «Про очищення влади» (далі – Звіт).
26 жовтня 2016 року об 11:30 в інформаційному агентстві «Укрінформ», за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16, м.Київ, відбудеться прес-конфренція за участю:
Тетяна Козаченко, Директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції
Єгор Соболєв, народний депутат України
Максим Маньковський, Секретар Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України
Олександра Дрік, Голова Ради ГО «Громадський люстраційний комітет»
В ході прес-конференції буде представлено Звіт, в якому висвітлено та проаналізовано основні напрямки 2-річної роботи Департаменту з питань люстрації. Узагальнено інформацію щодо стану реалізації Закону України «Про очищення влади» в державних органах, включаючи органи перевірки. Також зазначені найважливіші теми, які розкривають всі проблемні та актуальні питання процесу люстрації в Україні, наприклад, розгляд Закону України «Про очищення влади» Венеційською комісією, визнання Конституційним Судом України окремих положень Закону такими, що не відповідають Конституції України, схеми уникнення люстрації та інше.
Також просимо звернути увагу журналістів, що 27 жовтня 2016 року Конституційний Суд України продовжить розгляд справи за конституційними поданнями Верховного Суду України та 47 народних депутатів від «Опозиційного блоку» щодо відповідності деяких положень Закону України «Про очищення влади» Конституції України.

© 2021 «Держінформ’юст»