Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Після проведення повторного конкурсу на посаду директора Департаменту з питань люстрації конкурсна комісія знову не визначила переможця

09.03.2017р.

1, 2 та 3 березня 2017 року у 3 етапи проходив конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації. За результатами двох перших етапів конкурсу з 13 претендентів, які подали свої документи, до фінального етапу конкурсу – співбесіди, були допущені лише 3 особи – Антон Овчаренко (головний спеціаліст управління правового забезпечення Генеральної прокуратури України), Олександра Чіковані (в.о. керівника відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України) та Назар Крупчак (помічник – консультант народного депутата України Валерія Бабенко).

Окрім членів конкурсної комісії Міністерства юстиції до співбесіди були залучені також представники громадськості – голова ради ГО «Громадський люстраційний комітет», Олександра Дрік, секретар Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Максим Маньковський, представник ГО «Антикорупційна ініціатива» та попередній директор Департаменту з питань люстрації Тетяна Козаченко з правом дорадчого голосу. Співбесіди транслювалися наживо. Переглянути відеозапис наразі можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=f4m1Tdm7zQ0

7 березня 2017 року було оголошено, що конкурсною комісією не визначено переможця на зайняття вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації.

© 2021 «Держінформ’юст»