Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Департамент з питань люстрації працює в оновленому складі

26.04.2017р.

25 квітня 2017 року Міністерство юстиції України представило громадськості та ЗМІ склад нової Громадської ради з питань люстрації та директора Департаменту з питань люстрації (далі – Департамент). Детальніше про склад Громадської ради з питань люстрації – за посиланням https://minjust.gov.ua/ua/news/49124

Конкурс, який передував обранню керівника Департаменту, став вже третім. На попередніх двох комісія не могла визначити переможця. Зазначаємо, що цього разу документи на конкурс подало лише 7 осіб, на відміну від попереднього разу, коли бажаючих працювати у Департаменті було 13.

Анастасія Задорожна – переможець конкурсу на керівну посаду у Департаменті. На прес-конференції Анастасія Задорожна, яка до цього часу обіймала посаду в.о. директора Департаменту,зазначила, що важливо розуміти, що на сьогодні Закон України «Про очищення влади» вже завершив перевірку діючих чиновників, і працює як фільтр щодо претендентів на зайняття державних посад.До Реєстру внесено 936 осіб, яким заборонений доступ до управління державою на період дії Закону, впродовж 10 років.Важливою складовою очищення є судова гілка влади, особливо сьогодні в контексті судової реформи та формування нового складу Верховного Суду. Департамент здійснює моніторинг та контроль щодо розгляду Вищою радою правосуддя подань Міністерства юстиції України щодо суддів.

© 2021 «Держінформ’юст»