Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Вищий адміністративний суд України постановив відмовити Татькову Віктору Івановичу у задоволені позову

31.10.2017р.

31 жовтня 2017 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано постанову про відмову в задоволенні позову у справі за позовом екс-Голови Вищого господарського суду України Татькова В.І. до Вищої ради юстиції. Третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача, виступав Мін'юст.

Нагадаємо, що 24 грудня 2015 року Вища рада юстиції прийняла рішення щодо екс-голови Вищого господарського суду України Татькова В.І. про застосування до нього заборон (люстрації) на підставі пункту 6 частини першої статті 3 Закону України «Про очищення влади», та направила відповідне подання до Верховної Ради України.

03 лютого 2016 року було зареєстровано проект постанови № 4011про звільнення Татькова В.І., проте Верховна рада України звільнила суддю лише 29 вересня 2016 року.

Татьков В.І. подав позов до Вищої ради юстиції про визнання незаконним та скасування рішення Вищої ради юстиції №1204/0/15-15 від 24 грудня 2015 року про визнання порушення суддею Вищого господарського суду України вимог щодо несумісності та внесення подання до Верховної Ради України про звільнення його з посади судді Вищого господарського суду України з підстав порушення вимог щодо несумісності. За результатами розгляду 18 жовтня 2017 року Вищим адміністративним судом України на судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини рішення, яким в задоволенні адміністративного позову Татькова В.І. було відмовлено.

З постановою Вищого адміністративного суду України Ви можете ознайомитися за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/69859562

© 2021 «Держінформ’юст»