Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Проект постанови щодо вдосконалення механізму проведення «майнової перевірки» поданий до Кабінету Міністрів України

20.03.2018р.

Міністерством юстиції України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань очищення влади (люстрації)» (далі – проект постанови), яким пропонується привести постанову Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 у відповідність до норм чинного законодавства, зокрема до положень законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про судоустрій і статус суддів». Так, серед іншого, пропонується в рамках проведення люстраційної перевірки визначити НАЗК єдиним органом перевірки щодо відомостей, зазначених у декларації.

Інформуємо, що листом Міністерства юстиції України від 24 квітня 2017 року проект постанови було направлено на погодження до заінтересованих органів. У зв’язку з необхідністю врахування зауважень заінтересованих органів, що були направлені до Міністерства юстиції України, проект постанови був суттєво доопрацьований та направлений на повторне погодження до заінтересованих органів 25 липня 2017 року.

Після опрацювання усіх зауважень 16 березня 2018 року Міністерством юстиції України подано зазначений проект постанови до Кабінету Міністрів України.

© 2021 «Держінформ’юст»