Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Представники Міністерства юстиції України та новостворених державних органів обговорили проблеми дотримання вимог Закону України «Про очищення влади» під час проведення конкурсів на посади

03.09.2018р.

31 серпня 2018 року  відповідно до Орієнтовного плану проведення Міністерством юстиції України консультацій з громадськістю у 2018 році були проведені публічні громадські обговорення на тему: Дотримання вимог Закону України «Про очищення влади» під час проведення конкурсів у новостворених державних органах».

На заході були присутні представники Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, представники Національної служби здоров’я України та  Міністерства оборони України. Ключовими темами для обговорення стали особливості дотримання Закону України «Про очищення влади»  під час проведення конкурсів у новостворених державних органах та необхідність внесення змін до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2016 р. № 563.

За результатами обговорень протягом 14 днів буде складено звіт, з яким ви зможете ознайомитися на офіційному сайті Міністерства юстиції України. В звіті, зокрема, будуть зазначені шляхи вирішення проблем, які обговорювались під час заходу.

© 2021 «Держінформ’юст»