Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Розглянуто справу за позовом Юрія Македона до Генеральної прокуратури України та Міністерства юстиції України

12.11.2018р.

8 листопада 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва без виклику сторін, у порядку письмового провадження розглянув справу
№ 826/14960/18 за позовом Юрія Македона до Генеральної прокуратури України та Міністерства юстиції України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – директор Державного бюро розслідувань Труба Р.М. про:

- визнання протиправною бездіяльність Генеральної прокуратури України, яка полягає у не проведенні належним чином перевірки щодо поширення частини третьої статті 1 Закону України «Про очищення влади» на Романа Трубу, а також у не зверненні до Міністерства юстиції України, щодо включення Романа Труби до Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»;

- визнання протиправною бездіяльність Міністерства юстиції України, що полягає у невиконанні вимоги частини першої статті 5 Закону України «Про очищення влади», а саме не забезпеченні перевірки осіб, що підлягають люстрації, зокрема, Романа Труби, та не включенні Романа Труби до Єдиного державного реєстру осіб. щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади».

За результатами розгляду справи Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення про часткове задоволення позовних вимог до Генеральної прокуратури України, яке полягає у не проведенні належним чином перевірки, щодо поширення частини третьої статті 1 Закону України «Про очищення влади» до Труби Р.М., а також у не звернені до Міністерства юстиції України щодо включення Труби Р.М. до Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади».

Повний текст рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у зазначеній справі буде опубліковано на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

© 2021 «Держінформ’юст»