Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Печерський районний суд міста Києва розгляне справу за позовом люстрованого директора державного підприємства

22.11.2018р.

Пунктом 9 статті 2 Закону України «Про очищення влади» визначено, що заходи з очищення влади (люстрації) здійснюються щодо керівників державних, у тому числі казенних, підприємств оборонно-промислового комплексу, а також державних підприємств, що належать до сфери управління суб’єкта надання адміністративних послуг.

Озерова Тетяна Григорівна обіймала посаду директора державного підприємства «Державний інститут судових економіко – правових та технічних експертних досліджень», що належить до сфери управління Міністерства юстиції України.

Відповідно до пункту 8 частини другої статті 3 Закону заборона, передбачена частиною третьою статті 1 цього Закону, застосовується до осіб, які обіймали посаду (посади) у період з 21 листопада 2013 року по
22 лютого 2014 року та не були звільнені в цей період з відповідної посади (посад) за власним бажанням, зокрема, до керівника державного підприємства, що належить до сфери управління суб'єкта надання адміністративних послуг та відповідно до законодавства вчиняє дії, необхідні для надання адміністративних послуг.

У зв’язку з вищезазначеним до Озерової Т. Г. були застосовані люстраційні заборони й як наслідок її було звільнено з посади. Відомості щодо Озерової Т. Г. внесені до Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади». https://lustration.minjust.gov.ua/register

Озерова Т. Г., не погоджуючись із своїм звільненням, подала позов до Печерського районного суду міста Києва ще в 2015 році.

Чергове засідання щодо розгляду справи № 757/45613/15-ц Печерським районним судом міста Києва за позовом Озерової Т.Г. до Міністерства юстиції та ДП «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» щодо визнання незаконним та скасування наказу, поновлення на роботі та стягнення коштів відбудеться 23 листопада 2018 року об 08.15.

© 2021 «Держінформ’юст»