Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Відбудеться чергове засідання у справі за позовом екс-директора державного підприємства, що належить до сфери управління Міністерства юстиції України

25.02.2019р.

Озерова Тетяна Григорівна обіймала посаду директора державного підприємства «Державний інститут судових економіко – правових та технічних експертних досліджень» (далі – ДП), що належить до сфери управління Міністерства юстиції України.

Згідно з Законом України «Про очищення влади» на Озерову Т.Г. розповсюджується заборона обіймати посади у державним органах протягом 10 років. Враховуючи вищенаведене, її було звільнено з посади, а відомості щодо неї внесені до Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади». https://lustration.minjust.gov.ua/register

Не погоджуючись із своїм звільненням, колишня директор ДП подала позов до Печерського районного суду міста Києва у 2015 році.

Чергове засідання щодо розгляду справи за позовом Озерової Т.Г. до Міністерства юстиції України та ДП відбудеться 26 лютого 2019 року о 15:00.

© 2021 «Держінформ’юст»