Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

Київський апеляційний суд постановив продовжити розгляд люстраційного питання

11.03.2019р.

У судовому засіданні, що відбулося 26 лютого 2019 року, Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ розглянув у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу колишнього директора державного підприємства «Державний інститут судових економіко – правових та технічних експертних досліджень» Озерової Т.Г. на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 23 листопада 2018 року.

Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 23 листопада 2018 року позовну заяву Озерової Т.Г. до Міністерства юстиції України, ДП «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень залишено без розгляду, оскільки позивач та представник позивача не з`явились в судове засідання повторно без поважних причин, крім того, представником позивача суду не надано належних доказів поважності причин неявки в попереднє судове засідання.

У поданій апеляційній скарзі представник Озерової Т.Г., посилаючись на порушення судом норм процесуального права, просив скасувати ухвалу суду і направити справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Враховуючи вищенаведене, Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ постановив задовольнити апеляційну скаргу подану
Озеровою Т.Г. та направити справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

З текстом ухвали Київського апеляційного суду можна ознайомитися за посиланням:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/78276803

© 2021 «Держінформ’юст»