Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

ГРОМАДСЬКА РАДА З ЛЮСТРАЦІЇ ВИЗНАЧИЛА ПОРЯДОК СПІВПРАЦІ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМИ

25.11.2014р.

24 листопада члени Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України провели чергове засідання, на якому обговорили організаційні та функціональні питання своєї роботи.

На засіданні обговорено питання про співпрацю з Громадською радою при Державній фіскальній службі України, та прийнято рішення взяти участь у їхньому засіданні. Член Громадської ради з питань люстрації, журналіст Дмитро Гнап підкреслив, що в Громадській раді при ДФС України сформовано три комітети, один із яких займатиметься питаннями люстрації.

«Ми повинні встановлювати найтісніший зв'язок, бо вони є частиною люстраційного процесу», – підкреслив член люстраційної ради Карл Волох.

Під час зустрічі визначені основні пріоритети співпраці з іншими громадськими організаціями та окреслені основні канали комунікації з громадянами,порядок прийому звернень та скарг.

Крім того, зазначено, що члени Громадської ради підготують запити щодо осіб, які підпадають під дію Закону України «Про очищення влади», але не були звільнені під час першої хвилі.

© 2022 «Держінформ’юст»