Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

МІН’ЮСТ ТА USAID ПРОВОДЯТЬ ТРЕНІНГ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ З ПИТАНЬ ЛЮСТРАЦІЇ

05.02.2015р.

5 лютого в Києві проходить одноденний тренінг «Інституційне становлення Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України», організований Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) спільно з Мінюстом в межах проекту «Справедливе правосуддя». Урамках тренінгу всі співробітники департаменту з допомогою міжнародних експертів здобудуть навички формування команди, управління часом, налагодження зовнішніх та внутрішніх комунікацій, виявлення конфлікту інтересів у роботі.

За словами директора Департаменту з питань люстрації Тетяни Козаченко, такий тренінг дасть можливість новій команді департаменту налагодити комунікацію як всередині власного колективу, так і в роботі з іншими відомствами, люстраційну роботу яких координує Мінюст. «Такий тренінг є новим рівнем у підходах центральних органів виконавчої влади до організації роботи своїх колективів. Тому внесок проекту «Справедливе правосуддя» є неоціненним для України. Цей захід дасть змогу команді департаменту ефективніше досягати цілі, поставлені законом «Про очищення влади», а також відповідати не лише внутрішнім вимогам, але й міжнародним стандартам», - відзначила Тетяна Козаченко.

У тренінгу взяв участь 21 співробітник департаменту. Проте, за словами Тетяни Козаченко, здобуті вміння та навички стануть в нагоді і при розширенні відомства до рівня центрального органу виконавчої влади. «Я сподіваюсь, що ця команда повністю імплементується в новий орган. Цей колектив є унікальний: молодий, амбіційний, патріотичний, з бажанням створити щось нове. І цей колектив має всі можливості, щоб отримати досвід злагодженої роботи. Завдяки цьому проекту цієї мети буде досягнуто», - сказала керівник люстраційного департаменту Мін’юсту.

За словами експерта проекту USAID «Справедливе правосуддя» Наталії Петрової, тренінг дозволить молодій команді департаменту з питань люстрації ефективніше реалізовувати покладені на нього завдання. «Це молодий колектив, який має досить серйозні амбітні завдання. На них покладено повноваження по координації очищення влади. І зрозуміло, що ці люди повинні вміти комунікувати, планувати свій час, вибудувати команду, а також вміти визначити конфлікт інтересів. Ми розробили цей тренінг адаптованим до українських умов, залучили міжнародну команду тренерів з України, Польщі, США. Уже за перші години роботи видно, що таке спілкування є корисним», - відзначила Наталія Петрова.

«Результатом цього тренінгу стане створення команди, як групи людей, де кожен має свої цілі і є гравцем на своєму полі, і додає до досягнення цих цілей. Вони дізналися про методи організації зовнішньої комунікації, яким чином будувати стосунки з урядовими інституціями. Щодня вони отримують сотні звернень, тому планування часу є вкрай важливим», - додала вона.

За словами експерта, у разі, якщо за підсумками тренінгу буде покращено роботу всередині департаменту, а також роботу міністерства в цілому з іншими структурами, то можна говорити про позитивний ефект такого заходу для усіх українських громадян.

© 2022 «Держінформ’юст»