Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

ЛЮСТРАЦІЙНА КОМІСІЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ!

14.08.2015р.

11 серпня, на виконання доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, з метою з’ясування стану дотримання Закону України «Про очищення влади», Хмельницький відвідала комісія Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України на чолі з Директором Департаменту – Тетяною Козаченко. Організацію заходу було взято під особистий контроль начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка.

В рамках візиту комісія перевірила процес проходження люстрації у Хмельницькій обласній державній адміністрації, Управлінні МВС України у Хмельницькій області, Прокуратурі Хмельницької області, Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області та Службі безпеки України у Хмельницькій області.

Крім того, Директором Департаменту спільно з головою Хмельницької ОДА було проведено селекторну нараду з керівниками райдержадміністрацій області, в ході якої було надано як методичну допомогу, так і ряд доручень.

Комісія доручила органам влади, які підлягали перевірці, підготувати інформацію щодо загальної чисельності кадрів у структурі відповідної РДА, кількості осіб, щодо яких закінчено процес проведення перевірки, інформацію за результатами проведення перевірки керівників та їх заступників, переліки осіб щодо яких було застосовано заборони, передбачені Законом України «Про очищення влади» та копії судових рішень, які стосуються реалізації Закону. За результатами отриманих документів та їх перевірки Комісією буде складено звіт до Кабінету Міністрів.

По завершенню перевірки, було проведено прес-конференцію у приміщенні Хмельницького місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, на якій представники громадськості та ЗМІ мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх цікавили. Крім того, комісія додатково пояснила присутнім основні положення вказаного закону та розмежувала коло тих осіб, які підлягають негайному звільненню та осіб, які проходять перевірку, передбачену законом, на загальних підставах.

© 2021 «Держінформ’юст»