Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

ЗУСТРІЧ З ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ В УКРАЇНІ ПРОЙДЕ В ОДЕСІ

02.10.2015р.

3 жовтня 2015 року в Одесі в рамках проекту «Участь громадськості у процедурах люстрації як запорука ефективного очищення влади в Україні» відбудеться зустріч з громадськістю та ЗМІ.

В якості експертів для проведення зустрічі за сприяння ГО «Громадський люстраційний комітет» запрошені Директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко, член Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України, журналіст Сергій Іванов.

Метою даного проекту є інформування суспільства про реальний стан процесу люстрації в Україні та залучення місцевих громад до процесу реалізації Закону України «Про очищення влади».

Серед учасників зустрічі не тільки громадські активісти та організації, а також й представники обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ, прокуратури, Державної фіскальної служби, Служби Безпеки та Одеської обласної державної адміністрації.

Для досягнення цілей проекту експертами Громадського люстраційного комітету які є організаторами цього заходу, було створено інформаційні та методичні матеріали знайомство з якими відбуватиметься під час зустрічей, які пройдуть в Одесі, Харкові, Чернігові та Луцьку. За підсумками зустрічі учасники навчаться самостійно перевіряти чиновників на відповідність люстраційним критеріям, виявляти порушення та зловживання нормами Закону, а також отримають інструменти завдяки яким в подальшому зможуть вчиняти конкретні дії для вирішення виявлених проблем та отримувати інформацію від органів державної влади.

За результатами зустрічі серед найбільш активних будуть відібрані 25 учасників, яких запросять на фінальну конференцію у Києві, де з ними будуть підписані меморандуми про співпрацю.

Зустріч відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Дерибасівська, 5, готель «Континенталь» початок о 10.00.

© 2021 «Держінформ’юст»