Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ВИКОНАННЯ ДФС УКРАЇНИ ЗАКОНУ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ»

02.10.2015р.

1 жовтня 2015 року в Мін'юсті відбулося перше засідання робочої групи за участю представників Мінфіну, Нацдержслужби і Секретаріату Кабінету Міністрів щодо проведення перевірки виконання Державною фіскальною службою України норм Закону України «Про очищення влади».

На засіданні обговорювались перші підсумки перевірки. За два дні члени робочої групи перевірили 80% особових справ керівників центрального апарату, керівників та їх заступників територіальних (регіональних) органів ДФС, на відповідність критеріям ч.1, п.1-8 частини 2 ст. 3 Закону України «Про очищення», а також випадки, в яких не було застосовано до осіб заборони через наявність статусу учасника бойових дій АТО.

Наступний етап перевірки – матеріали судових справ, пов’язаних із оскарженням рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень в процесі реалізації Закону України «Про очищення влади», третьою стороною в яких виступає ДФС.

Невдовзі членами робочої групи буде перевірено керівників державних підприємств, в тому числі акціонерних товариств, (100% акцій яких перебувають у державній власності), що належать (належали) до сфери управління ДФС.

© 2021 «Держінформ’юст»