Міністерство юстиції України

Очищення влади України

Офіційний веб-сайт

МІН`ЮСТ СПІЛКУВАТИМЕТЬСЯ ІЗ СТУДЕНТАМИ ПРО ЛЮСТРАЦІЮ

03.11.2015р.

13 жовтня 2015 року Міністерство юстиції звернулось до п’яти ВНЗ України, що здійснюють фахову підготовку спеціалістів в галузі права, з метою проведення зустрічі зі студентами за участю директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України та членів Громадської ради з питань люстрації.

Серед них Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний університет ім. Т.Шевченка, Національний університет державної податкової служби України, Національна академія внутрішніх справ, а також Одеська національна юридична академія.

Міністерство юстиції має на меті провести низку навчальних зустрічей із студентами задля підвищення рівня поінформованості реального стану процесу люстрації в Україні, оскільки правова освіта створює належні умов для набуття громадянами правових знань.

Люстрація в Україні, як явище має прецедентний характер, окрім цього тотально відмінна від люстраційних процедур Європи, що мали на меті боротьбу з посткомуністичним тоталітарним режимом. Україна ж переживає процес очищення влади з метою подолання наслідків роботи авторитарного державного апарату, що спричинив підрив основ національної безпеки та оборони України, порушення основних прав і свобод людини та втратив довіру українського суспільства.

Міністерство юстиції виражає сподівання на співпрацю та підтримку провідних ВНЗ України щодо діяльності Уряду у напрямах реформування держави.

© 2021 «Держінформ’юст»